Práce architekta

Vždycky jsem měla velký smysl pro módu a taky pro umění. Už jako malá holka jsem si velice ráda hrála s hračkami, aby to vypadalo tak, že třeba něco například stavím. A taky to vypadalo tak, když jsem si s malými dětmi hrála třeba na písku a stavěly jsme hrady a tak podobně, tak jsme vždycky chtěla být nejlepší. Vždycky jsem to byla nakonec já, kdo měl opravdu nejkrásnější hrad z písku nebo pěkné bábovičky.

Design je opravdu různý.

A nevím, jestli to bylo schválně, ale jednou mi moje máma pořídila opravdu kvalitní písek, se kterým se pracuje prý na uměleckých školách, kde někdo studuje například architekta a nebo podobně. Písek byl opravdu drahý, jak mi později řekla máma. A víte, jak to jde konec celé dopadlo? Samozřejmě, že jsem se s tím speciálním pískem opravdu moc ráda hrála a taky jsem dělala skvělé výrobky. Bavilo mě to a později jsem se taky přihlásila na keramiku, když mi bylo asi jedenáct let. Opravdu hodně mě to baví a keramice se věnuji nyní, když mám tři děti. Vždycky jsem byla taková tvůrčí a designová, takže se nedivím. A můj přítel je dokonce architekt. Takže se taky musím vyznat ve slovníku architekta, protože můj přítel právě pracuje ve firmě, kde se velice často používají architektova slova, jako například lacobel a nebo tip-on.

Architekti mají svoje výrazy.

Nikdy jsem neslyšela, že třeba nějaký lacobel existuje a nebo třeba například benátský štuk. Když jsem se zajímala, co je to benátský štuk, tak jsem se dozvěděla, že to je jako něco umělý mramor, takže mně se to opravdu hodně líbí. A na internetu by esign.cz jsem se podívala na jejich obrázky a taky na jejich slovník, takže jsem byla velice překvapená, že například benátské štuky je opravdu krásný a elegantní, že se hodí do skoro každé domácnosti. Pokud i vy hledáte něco kvalitního, podívejte se na zmíněné webové stránky a uvidíte sami. Je mnoho způsobů, jak se dorozumět s architektem, který má opravdu speciální slovník, který potřebuje k práci. Věřte, že slovník architekta Bydesign je někdy složitý.